У Чернівцях повідомили про ще одну підозру на коронавірус

Чернівецька обласна державна адміністрація повідомила про ще одну підозру на коронавірус.

Чоловіка, який повернувся з неназваної країни, де зафіксований випадок захворювання COVID-19, госпіталізували в Чернівцях ознаками інфекційного захворювання, мовиться в повідомленні.

Наразі в Чернівцях іще чекають на результати аналізів іншого чоловіка, якого теж госпіталізували з підозрою на коронавірус 7 березня. Той чоловік так само мав ознаки інфекційного захворювання і повернувся з неназваної країни, де були зафіксовані випадки COVID-19.

У шести інших мешканців області, які теж були раніше госпіталізовані зі схожими підозрами, як і в контактних із ними осіб, результати тестів на коронавірус були 7 березня негативні, нагадали в ОДА.

Єдиний наразі лабораторно підтверджений випадок COVID-19 в Україні був виявлений теж у Чернівцях 3 березня. За повідомленнями, хворий чоловік, який заразився під час перебування в Італії, нині перебуває в стабільному стані.

Захворювання COVID-19 спричиняється коронавірусом SARS-CoV-2, раніше відомим як 2019-nCoV, що належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може стати смертельною. Але більшість хворих видужує.

leave a reply:

Discover more from REPOSTUS

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading