Посольство України направило ноту МЗС Португалії через смерть українця в аеропорту Лісабона

Посольство України звернулося до Міністерства закордонних справ Португалії з проханням сприяти проведенню ретельного розслідування смерті українця в аеропорту Лісабону, яку пов’язують із діями міграційної служби.

«Посольство України в Португалії відреагувало на інформацію, викладену в сюжеті TVI24 щодо громадянина України та негайно звернулося до Міністерства закордонних справ Португалії вербальною нотою з проханням сприяти проведенню об’єктивного, безстороннього, неупередженого, незалежного та справедливого розслідування зазначеної справи», – йдеться в повідомленні.

 

Ввечері 29 березня голова Спілки українців Португалії Павло Садоха повідомив, що інспекторів міграційної служби Португалії підозрюють у вбивстві громадянина України.

За словами Садохи, чоловік прилетів до Португалії в пошуках роботи.

«В аеропорту Лісабону йому було відмовлено у в’їзді до Португалії з незрозумілих поки що причин. Після його вимог, пояснити ситуацію, йому надягнули наручники і проти нього була застосована фізична сила. В такому стані (наручниках), його залишили одного в кімнаті, де з ним стався приступ епілепсії, в результаті чого наступила смерть», – зазначає голова української громади.

 

leave a reply: